Menu

Ahmet KAndemir

(10) Sonuç Bulundu.

KONSEY GÖREVE BAŞLADI

Kent Konseyi Yönetmeliğinin 10. maddesi hükümleri doğrultusunda, Osmaniye Kent Konseyi Genel Kurulu yapıldı.

VALİLİK "YAPIŞMIYOR" DEDİ

▶Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet KAndemir, Osmaniye Valiliği yerleşkesinde yaptırılan Atatürk Anıtının altında yazılan yazının yapışkanının tutmaması gerekçesi ile anıttan kaldırılmasını skandal olarak nitelendirdi.

OSMANİYE'DE MÜDÜR ATAMALARI İPTAL Mİ OLACAK?

Türk eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet KAndemir’in Osmaniye Valiliği İnsan Hakları Kuruluna yaptığı “İnsan Hakları İhlali” konulu başvuru haklı bulundu.Okul Müdürlerinin atamalarının yeniden yapılıp yapılmayacağı merak konusu..

KANDEMİR KOMİSYONDAN ÇIKARTILDI !

İnternet sitemizde yer alan "OSMANİYE'DE MÜDÜR ATAMALARI İPTAL Mİ OLACAK?" haberinin ardından, Osmaniye İl İnsan Hakları Kurulu üyesi, Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet KAndemir, İl İnsan Hakları Komisyonu üyeliğinden çıkartıldı.

'ŞEHİT OSMANİYE' İSMİ İÇİN GİRİŞİM

Türk Eğitim Sen yaptığı istişare toplantısında Osmaniye'nin adının "Şehit Osmaniye" olması, şehrin giriş ve çıkışına "Şehitler Diyarına Hoşgeldiniz" levhası yapılması önerildi.

TİCARET ODASINDAN BİRLİK MESAJI


ÖĞRETMENE YAPILAN SALDIRIYA KINAMA

Türk-Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanlığı, bir öğrenci velisi tarafından darp edilen öğretmen Mehmet Akif Can Özbay'e yapılan saldırıyı kınadı.

OSMANİYE 'YİĞİT' ÜNVANINI BEKLİYOR

▶Kurtuluş savaşında verdiği mücadele ile K.Maraş, G.Antep ve Ş.Urfa’nın ünvan almasında en büyük emeği olan, nüfus oranına göre Türkiye’nin en çok şehit veren ili Osmaniye “YİĞİT OSMANİYE” ünvanına hala kavuşamadı.

OSMANİYE 49.OLDU

Osmaniye Türkiye ve KKTC de yapılan 2017 LYS sınav sıralamasında 49. oldu.

KANDEMİR'DEN EĞİTİMDE ÇÖZÜM YOLLARI

Türk Eğitim-Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet KAndemiruygulalan eğitim sistemindeki hatalar ve çözüm yollarına ilişkin açıklamalarda bulundu.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com