Menu

CHP

(48) Sonuç Bulundu.

OSMANİYE CHP İL TEŞKİLATINDA BOMBA AÇIKLAMA

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Meclis Üyesi Ali Öztunç CHP İl Yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu.

12 MART MUHTIRASI VE İŞKENCELER

Bir ara durdular. Beni bir sandalyeye oturttular. Alt tarafıma bir battaniye örttüler. Ve gözlerim açıldı. Karşımda karacı bir tümgeneral oturuyor. ”Evlâdım, sen iyi bir çocuğa benziyorsun; bildiklerini anlat sen de kurtul, biz de rahatlayalım.” Hâlâ bir şey bilmiyordum. General öfkelendi “Gebertin bu pezevengi” dedi ve gitti.

AK PARTİ İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı Danışma Kurulu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Dr. Selçuk Özdağ ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Osmaniye Milletvekilleri Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu’nun katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi.

ERZİN İÇİN DESTEK ŞART

Osmaniye'nin sorun ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü Osmaniye İl Lobi Toplantısı, Vali Kerem Al başkanlığında yapıldı.

OSMANİYE'DEN KILIÇDAROĞLU'NA SERT TEPKİ

Ak Parti Osmaniye İl Başkanı Av. Hamza Tor başta olmak üzere il teşkilatından onlarca kişi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında “Cumhurbaşkanı`na hakaret” gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Ünlü: Kamu görevlileri açıkça siyaset yaparak kuralları çiğnedi

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, Ak Parti Osmaniye İ

TERÖR ÖNLENEBİLİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü son dönemde yoğunlaşan terör olayları ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

CHP YE SENDİKA ZİYARETİ

Eğitim-iş Osmaniye Şubesi Başkanı Seyit Demir ve yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti.

KADININ DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜ

Osmaniye'de faaliyet gösteren Sivil Topluk Kuruluşları (STK) üyeleri Osmaniye Kadın Platformu Derneğinin organize ettiği 8 Mart Dünya Kadınlar gününde kadın hakları için yürüdü.

FISTIK İŞÇİLERİNE ZİYARET

8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanlığı Başpınar Fıstıkçılıkta çalışan kadın işçilere bir ziyaret gerçekleştirdiler.

PALAVAN; TERÖR BATAKLIĞINA SÜRÜKLENDİK

CHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Zafer Palavan 13 Mart günü Ankara'da yaşanan patlama olayı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

BARO BAŞKANI YARALANDI

Adana Baro Başkanı Avukat Mengücek Gazi Çıtırık Adana polisinin gazlı müdahalesinde yaralandı.

BAŞBAKAN DAN ESNAFLARA GÜZEL HABER

Başbakan Ahmet Davutoğlu TESK'te önemli açıklamalar yaptı. Başbakan Davutoğlu, esnafa müjdeli haberi verdi.

TEKE TEK'E ERSOY DAMGASI

MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy Fatih Altaylı ile Habertürk TV ye konuk oldu.

RUHİ ERSOY, MECLİSTE AYAKTA ALKIŞLANDI

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulundaki konuşması CHP ve AK Parti Grupları tarafından alkış aldı.

AK PARTİ CHP DESTEĞİ İLE MECLİS BAŞKANLIĞINI ALDI

Osmaniye İl Genel Meclis Başkanlığı seçimlerini Ak Parti adayı Avukat Mehmet Altun kazandı.

KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİNİN ARKASINDAYIZ

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na hitaben kullandığı cümleler ile ilgili olarak "Genel Başkanımızın sözlerinin arkasındayız" dedi.

OSMANİYE CHP'DEN 1 MAYIS KUTLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü 1 Mayıs Emek ve Dayanışma bayramı ile ilgili olarak basın açıklaması yayınladı.

Güvenç 'ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ'

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç TBMM başkanı İsmail Kahraman'ın laiklik ile ilgili açıklamalarına basın bildirisi ile sert tepki verdi.

DENİZ GEZMİŞ ANILDI

Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan’ın idamlarının 44. Yıldönümünde, Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye İl Başkanlığında yapılan bir etkinlikle anıldı.

OSMANİYE'NİN SON ŞEHİDİ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Şehit Uzman Çavuş Veli Demiryürek Osmaniye'de son yolculuğuna uğurlandı.

CHP'li Güvenç'ten 'ten 'Boşanma Komisyonu' raporuna tepki

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç, TBMM'de Aile Bütünlüğü'nün Korunması Komisyonu'nun hazırladığı rapora tepki gösterdi.

2. CADDE AÇILDI

Osmaniye'nin yeni gözde caddelerinden Devlet Bahçeli Bulvarında hizmet veren 2. Cadde Cafe hizmete açıldı.

GÜVENÇ; EVLADINI ŞEHİT VEREN KADIN YARIMDIR !

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç gündemdeki konularla ilgili olarak basın bildirisi yayınladı.

CHP HATAY İL TEŞKİLATINDAN, CEVDETİYE'YE TEŞEKKÜR

5 Haziran günü Osmaniye'de meydana gelen trafik kazasında yaralıları kurtaran Cevdetiye halkına CHP den ziyaret.

Uluç Gürkan Osmaniye’de konuştu: 'Türkiye’nin itibarı 2002’den daha geride'

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD) öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantısına konuşmacı olarak katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Uluç Gürkan, Türkiye’nin ekonomi ve dış politikada büyük sorunlar yaşadığını belirterek, AKP döneminde ülkenin itibarının 2002 yılından daha geride olduğunu savundu.

YILDIRIM KAYA'DAN HÜKÜMETE SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya beraberinde CHP Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, Merkez İlçe Başkanı Zafer Palavan ve yöneticilerle Sivil toplum örgütleri ve CHP Osmaniye İl Teşklatını ziyaret etti.

CUMHURİYET MEYDANINDAN, CUMHURİYETE DESTEK

Cumhuriyet Gazetesi'ne yönelik operasyonlar Osmaniye'de protesto edildi.

CHP OSMANİYE'DEN SERT TEPKİ !

Osmaniye CHP Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç Yayınladığı basın bildirisi ile kamoyunda "istismar yasası" olarak bilinen Ak Parti'nin teklifine sert tepki gösterdi.

DOÇ.DR. RUHİ ERSOY MHP’Yİ TEMSİLEN ALMANYA’DA

MHP MYK Üyesi Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan Mülteci Hakları Alt Komisyonu üyeleriyle Almanya’nın “Mülteciler/Sığınmacılar” politikalarını incelemek üzere Berlin’e gitti.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com