Menu

Devlet Bahçeli

(32) Sonuç Bulundu.

Osmaniye'de 94'üncü yıl kurtuluş coşkusu

OSMANİYE'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 94'üncü yıl dönümü düzenlenen t

LANETLİYORUZ

Osmaniye Milletvekilleri Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy, Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu yaptıkları açıklamalarla terörü lanetlediler.

ERSOY BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr. Ruhi Ersoy Osmaniye'de görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

ERSOY SERT KONUŞTU

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi ERSOY, AKP Hükümetini terörle mücadele politikası üzerinden eleştirerek Dostoyevski’nin “Suç ve Ceza”sındaki Raskolnikov karakterine benzetti.

YÜRÜYÜŞ ALANLARI BELİRLENDİ

2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu kapsamında ilimizde 2016 yılında toplantı ve gösteri yapılacak alanlar ile afiş ve pankart asılacak yerler belirlendi.

TEKE TEK'E ERSOY DAMGASI

MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy Fatih Altaylı ile Habertürk TV ye konuk oldu.

CADDE AÇILDI

Osmaniye Devlet Bahçeli Bulvarı 2. Etapta bulunan, işletmeciliğini Fatih Turan ile Bülent Ava’nın yaptıkları “Cadde Cafe”nin açılışı yapıldı.

MASAL PARK'IN TEMELİ ATILIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı ve Osmaniye Milletvekili Devlet Bahçeli’nin katılımları ile 14 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak ‘Osmaniye Belediyesi Masal Park Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni’ için bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

2. CADDE AÇILDI

Osmaniye'nin yeni gözde caddelerinden Devlet Bahçeli Bulvarında hizmet veren 2. Cadde Cafe hizmete açıldı.

Ersoy ; MHP, dibi görünmeyen kuyudan su içmez

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda “Gezi Olaylarının Yıldönümü” ile ilgili olarak verilen önerge üzerine parti grubu adına konuştu.

OSMANİYELİLERİN, ANKARA İFTARI

Osmaniyeliler Derneği (ODER) tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar davetine Ankara ve yakın illerde yaşayan Osmaniyeliler katıldı.

Ülkü Ocaklarından Üniversite Adaylarına Ücretsiz Kurs

Osmaniye Ülkü Ocakları İl Başkanlığı; lise 3 ve lise 4 düzeyindeki öğrencilere üniversiteye hazırlık ve okul derslerine takviye amaçlı ücretsiz kurs kayıtlarını başlattı.

YENİKAPI RUHUNA BAĞLI KALACAĞIZ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel kurulunda OHAL kapsamında çıkartılan 667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan yükseköğretim kurumları ve YÖK Başkanlığı hakkında konuştu.

DEVLET BAHÇELİ VAKTİDİR

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY, TBMM genel kurulunda 412 sıra sayılı 667 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname hakkında konuştu.

BAŞKANDAN HAL ZİYARETİ

Sebze ve Meyve Hali esnafları, hal binasında Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ile kahvaltıda buluştu.

HOŞGELDİN HAREKET, ELVEDA DİYABET

Osmaniye'de Diyabet haftası etkinlerinde Kanser Şube Müdürlüğüne bağlı Obezite, Diyabet ve Metabolik Hastalıklar Biriminin koordinasyonunda “Hoşgeldin Hareket Elveda Diyabet” ve “Hayatımıza Hareket Katalım Diyabet Salgınını Durduralım” temalı yürüyüş etkinliği.

OSMANİYE BELEDİYESİ 2017 BÜTÇESİ 265 MİLYON TL

Osmaniye Belediye Meclisinin 2016 yılı 18. birleşiminde MHP li üyelerin Evet, AK Partili üyelerin hayır oyları ile 2017 yılı bütçesi 265.443.630 TL olarak kabul edildi.

ERSOY 'MİLLİ ŞUUR ŞART'

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname üzerine konuştu.

MHP’Lİ ERSOY 'FETÖ’NÜN SİYASAL AYAĞI ORTAYA ÇIKARTILMALI'

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda 2017 Yılı Bütçe Görüşmeleri kapsamında MHP Grubu adına konuştu.

ERSOY 'BAHÇELİ’NİN MEMLEKETİNE GEREKEN YAPILIR'

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, “Osmaniye milletvekillerine düşen görev memleketin ihtiyaçlarını belirleyip talep etmektir, gerisi 'Devlet beyin memleketi gereken yapılsın' talimatıyla yerine muhakkak getirilir” dedi.

TOPLANTI VE GÖSTERİ ALANLARI BELİRLENDİ

2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. Maddesi ve aynı Kanunun Uygulanmasına Dair Yönetmeliğin 3. Maddesi kapsamında ilimizde 2017 yılında toplantı ve gösteri yapılacak alanlar ile afiş ve pankart asılacak yerler belirlendi.

OSMANİYE DEVLET'İNE SAHİP ÇIKTI

Osmaniye Ülkü Ocakları Osmaniye İl Başkanlığı’nın organize ettiği “Başbuğ Alparlan Türkeş’ten Lider Devlet Bahçeli’ye Ülkücülerin Devlet Anlayışı ve 16 Nisan Referandumu” konulu program Osmaniye Cebelibereket Kültür Merkezinde düzenlendi.

METE YARAR'DAN MUHTEŞEM KONFERANS

Emekli Özel Kuvvetler Subayı ve Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde “15 Temmuz Süreci ve Darbenin Kayıp Saatleri” konulu bir konferans verdi.

OSMANİYE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN SERT TEPKİ

Osmaniye Belediyesi meclis üyelerinden başta Almanya olmak üzere, bazı Avrupa ülkelerinde Türk Bakanların veya siyasetçilerin, gurbetçi vatandaşlarımızla bir araya gelmesinin engellenmesi girişimlerine sert tepki geldi.

OSMANİYE 'YİĞİT' ÜNVANINI BEKLİYOR

▶Kurtuluş savaşında verdiği mücadele ile K.Maraş, G.Antep ve Ş.Urfa’nın ünvan almasında en büyük emeği olan, nüfus oranına göre Türkiye’nin en çok şehit veren ili Osmaniye “YİĞİT OSMANİYE” ünvanına hala kavuşamadı.

ATATÜRK' SALDIRANLARI KINADI

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, TBMM genel kurulunda son zamanlarda gündemde olan bazı yayın organlarında Atatürk’e hakaret edilmesi ile ilgili olarak MHP grubu adına konuştu.

Ankara'da Osmaniye Rüzgarı Esti

Osmaniyeliler Derneği (ODER) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İftar Programı bu yılda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

BİR OSMANİYELİ’NİN RÜYASI..

Öyle huzurlu bir şehirdeyiz ki; Sokaklarda insanlar neşe ve sevinç içinde herkesin işi , gücü, keyfi yerinde muazzam bir hayatı var bu şehir insanlarının…

MHP GENEL MERKEZİ ÇAPAR'I YALNIZ BIRAKMADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Sadir Durmaz bir dizi ziyaret için Osmaniye’ye geldi.

Devlet Bahçeli, Osmaniyespor Kampını Ziyaret Etti

MHP Genel Başkanı ve Osmaniye Milletvekili Dr. Devlet Bahçeli, Osmaniyespor FK’nın Kızılcahamam kampını ziyaret etti.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com