Menu

Dilek Güvenç

(14) Sonuç Bulundu.

KADININ DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜ

Osmaniye'de faaliyet gösteren Sivil Topluk Kuruluşları (STK) üyeleri Osmaniye Kadın Platformu Derneğinin organize ettiği 8 Mart Dünya Kadınlar gününde kadın hakları için yürüdü.

FISTIK İŞÇİLERİNE ZİYARET

8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanlığı Başpınar Fıstıkçılıkta çalışan kadın işçilere bir ziyaret gerçekleştirdiler.

KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİNİN ARKASINDAYIZ

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na hitaben kullandığı cümleler ile ilgili olarak "Genel Başkanımızın sözlerinin arkasındayız" dedi.

Güvenç 'ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ'

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç TBMM başkanı İsmail Kahraman'ın laiklik ile ilgili açıklamalarına basın bildirisi ile sert tepki verdi.

DENİZ GEZMİŞ ANILDI

Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan’ın idamlarının 44. Yıldönümünde, Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye İl Başkanlığında yapılan bir etkinlikle anıldı.

CHP'li Güvenç'ten 'ten 'Boşanma Komisyonu' raporuna tepki

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç, TBMM'de Aile Bütünlüğü'nün Korunması Komisyonu'nun hazırladığı rapora tepki gösterdi.

GÜVENÇ; EVLADINI ŞEHİT VEREN KADIN YARIMDIR !

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç gündemdeki konularla ilgili olarak basın bildirisi yayınladı.

CHP HATAY İL TEŞKİLATINDAN, CEVDETİYE'YE TEŞEKKÜR

5 Haziran günü Osmaniye'de meydana gelen trafik kazasında yaralıları kurtaran Cevdetiye halkına CHP den ziyaret.

CHP OSMANİYE'DEN SERT TEPKİ !

Osmaniye CHP Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç Yayınladığı basın bildirisi ile kamoyunda "istismar yasası" olarak bilinen Ak Parti'nin teklifine sert tepki gösterdi.

GÜVENÇ 5 ARALIK'I KUTLADI

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç 5 Aralık 1934 Türkiye’de kadınlara milletvekili seçme ve seçilme hakkının tanınmasının 82. yıldönümü'nü yayınladığı basın bildirisi ile kutladı.

GÜVENÇ 'LAİK DEMOKRATİK CUMHURİYETİMİZ VE ÜLKE TEHDİT ALTINDA'

CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç "18 Mart Dünya Kadınlar Günü" nedeniyle basın açıklaması yayınladı

GÜVENÇ 'OSMANİYELİLER HAYIR SEVERDİR'

Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç gazetemize Anayasa referandumu ile ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

CHP'Lİ KADINLARDAN SERT BİLDİRİ

Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye Kadın Kolları Başkanlığı, yayınladığı basın bildirisi ile 'nikahların müftülük aracılığı ile kıyılması' konusundaki düzenlemeyi eleştirdi.

CHP OSMANİYE ÖKSÜZ KALDI..

Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç gözyaşları arasında toprağa verildi.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com