Menu

Haber

(164) Sonuç Bulundu.

Haberler


Osmaniye

Türkiye'den ve Osmaniye'den günün son dakika Haberleri ve güncel son dakika Haber yorumlarını Yeni Adımlar sitesinden bulabilirsiniz.

Politika

Türkiye ve Osmaniye'de politik gelişmelerin yer aldığı bölüm Haberleri Yeni Adımlar da takip edebilirsiniz

Vali Kerem Al, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

OSMANİYE Valisi Kerem Al, yayımladığı mesajında, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler G

Maaşlarını alamayan işçilerden intihar girişimi

OSMANİYE Organize Sanayi Bölgesinde ki bir fabrikada çalışan bir grup taşeron iş

Katı atık bertaraf ve tıbbi atık sterilizasyon tesisi açıldı

OSMANİYE Katı Atık Bertaraf ve Altyapı Hizmetleri Mahalli İda

OGC Başkanı Avcı'nın acı günü

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı ve TRT Osmaniye Muhabiri İsrafil Avcı'nın babası Aziz Avcı kalp yetmezliği rahatsızlığı nedeniy

OSMANİYE CHP İL TEŞKİLATINDA BOMBA AÇIKLAMA

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Meclis Üyesi Ali Öztunç CHP İl Yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu.

12 MART MUHTIRASI VE İŞKENCELER

Bir ara durdular. Beni bir sandalyeye oturttular. Alt tarafıma bir battaniye örttüler. Ve gözlerim açıldı. Karşımda karacı bir tümgeneral oturuyor. ”Evlâdım, sen iyi bir çocuğa benziyorsun; bildiklerini anlat sen de kurtul, biz de rahatlayalım.” Hâlâ bir şey bilmiyordum. General öfkelendi “Gebertin bu pezevengi” dedi ve gitti.

Genç Memur Sen’den AGC’ye ziyaret

Osmaniye’de 2012 yılında faaliyetine başlayan Genç Memur Sen yönetim kurulu Aktif Gazeteciler Cemiyetine ziyarette bulundu.

Aktif Gazetecilerden Bingöllülere İadeyi Ziyaret

Osmaniye Aktif Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Bingöllüler Derneğini ziyaret ederek yönetime tekrar seçilen Selami Ekinci’ye başarılar diledi.

AK PARTİ’NİN 14. SİVİL TOPLUM BULUŞMALARI OSMANİYE’DE YAPILDI

14.sü Osmaniye’de düzenlenen ve Osmaniye Bizim Ev tesislerinde gerçekleşen “Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşmaları” toplantısına Osmaniye’den yüze yakın Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcisi katıldı.

BAYIR BUCAK TÜRKMENLERİNE AK PARTİ'DEN YARDIM

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığının Bayırbucak Türkmenleri için başlattığı kampanyada toplanan yardım malzemelerini taşıyan 4 tır, yola çıktı.

ERZİN OSMANİYE'YE BAĞLANACAK MI?

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara,Hatay'a bağlı Erzin İlçesi halkının,bu ilden ayrılarak Osmaniye'ye bağlanma isteğini olumlu karşıladıklarını söyledi.

Yeni Adımlar Gazetesi 86. Sayısı çıktı

Osmaniye'de yayın yapan Yeni Adımlar 86. sayısını çıkardı

Çoğaldıkça, azalıyoruz..

Eskiden mahallemizde bir otomobil olurdu hastamız olduğu zaman koşarak ona gider yardım isterdik...

MUHTEŞEM DÜĞÜN

Osmaniye’nin en önemli şirket gruplarından olan Başpınar Fıstıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Esvet Başpınar’ın kızı Sümeyye Başpınar muhteşem bir düğünle evlendi.

AK PARTİ'DEN KINAMA

AK Parti Osmaniye İl Başkanı Avukat Hamza TOR Ankara ve Diyarbakır da meydana gelen terör saldırılarını şiddetle kınayarak birlik mesajları verdi.

YA HaberİNİZ YOKSA!

Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Gökhan Tolga Akbulut, kadınların ayaklarında erkeklere göre 9 kat daha fazla görülen ve ayak başparmağındaki ağrıyla, çarpıklıkla ortaya çıkan Halluks Valgus hastalığının önemine dikkat çekti.

DOĞAKA OSMANİYE BASININI BİLGİLENDİRDİ

DOĞAKA (Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı) tarafından 2016 yılı Çalışma Programı kapsamında "Sektörel İş Birliği Ağlarının Geliştirilmesi" amacıyla “DOĞAKA Osmaniye İli Basın Bilgilendirme Toplantısı” düzenlendi.

PİRİ REİS BÜYÜLEDİ

Mersin Devlet Opera ve Balesi balerinleri tarafından sahnelenen “Piri Reis” balesi Osmaniyeli sanatseverleri büyüledi.

OSMANİYE MHP İL BAŞKANINDAN HÜKÜMETE SERT İFADELER

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Osmaniye İl Başkanı Fahri Kuyulu Ankara ve Diyarbakır’da meydana gelen saldırılarla ilgili olarak sosyal paylaşım sitesinde hükümete yönelik sert ifadeler kullandı.

OSMANİYE'BİR ŞEHİT ATEŞİ DAHA

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlarda teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu Osmaniyeli Polis Memuru Mücahit SOYDEMİR şehit düştü.

GAZETECİLERİN BURDUR ÇALIŞTAYI

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkanı Nuri Kolaylı, basın özgürlüğünün önemine dikkat çekerek, “Basın özgür olmalı. Çünkü Demokratik sistemin güçlü temeller üzerinde yükselmesi, basın özgürlüğünün korunması ve geliştirilmesine bağlıdır” dedi.

PROTESTO İÇİN YOLA SÜT DÖKTÜLER

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir grup köylü litresi 70 kuruşa düşen süt fiyatlarını, ana yola süt dökerek protesto ettiler.

20.000 TL.LİK SENET İSYAN ETTİRDİ

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan otomasyon ve temizlik görevlilerine imzalatılmaya çalışılan 20.000 TL lik senet çalışanları isyan ettirdi.

BAŞKAN'I ÜZÜNTÜYE BOĞAN VEFAT

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, geçtiğimiz gün vefat eden Yeni Mahalle Muhtarı Bekir Bal için bir taziye mesajı yayınladı.

BÜYÜK USTA KENDİ KÖYÜNDE ANILDI

Geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan, Osmaniye’nin yetiştirdiği ve dünyaca ünlü yazarlardan Yaşar Kemal kendi köyü Hemite’de anıldı.

İT SESLERİ


İMAMA KIZDI, CAMİYİ YAKTI

Osmaniye'de bir camide son üç ayda üç defa yangın çıktı.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com