Menu

KYK

(11) Sonuç Bulundu.

Teröre Karşı Eller Semaya

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 25 Mart Cuma günü 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlediği gençlerin katılımı ile gerçekleştirilen " Teröre Karşı Eller Semaya Kalkıyor" etkinliği İlimizde Fakıuşağı'nda Sunar Nuri Çomu Camii'nde gerçekleştirildi.

Medeniyet Köprüsü Beş Şehirli

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kütüphanesi konferans salonunda "Medeniyet Köprüsü Beş Şehirli" adlı panel düzenlendi.

YİNE BİZE HÜSRAN..

Ak Parti'nin iktidara geldiği 14 yıllık dönemde mevcut Osmaniye milletvekillerinin yarı kapasitesinde olmayan bir çok isim bakan olurken neden Osmaniyeli milletvekillerine bakanlık kapısı hep kapalı oluyor.

OSMANİYE KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA DART MÜSABAKALARI YAPILDI

Osmaniye'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Osmaniye Yurt Müdürlüğü tarafından organize edilen Osmaniye Kız Öğrenci Yurdunda Dart müsabakaları yapıldı.

OSMANİYE KREDİ YURTLAR KURUMU KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA EĞİTİM VE TATBİKAT

Osmaniye İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Osmaniye Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından Osmaniye Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdunda doğal afet ve Yangın tatbikatı gerçekleştirildi.

İNSAF ET, TASARRUF ET

'İnsaf et, Tasarruf et!' 'Sofrada sıfır artık' Projesi gençlerden büyük ilgi görüyor.

KYK'DA 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLAMASI

Kredi ve Yurtlar Kurumu Osmaniye İl Müdürlüğü 1 Mayıs İşçi Bayramı kapsamında çalışan personelin bayramını pasta keserek kutladı.

BESTAMİ YAZGAN'LA OSMANİYE KYK DA ŞİİR SÖYLEŞİSİ

Osmaniye'nin yetiştirdiği ünlü edebiyatçı ve Şair Bestami Yazgan Kredi ve Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdunda Öğrencilerle bir araya geldi.

ANNELER KYK'DA

Kredi ve Yurtlar Kurumu Osmaniye Kız Öğrenci Yurdu farklı bir etkinlikle anneler gününü kutladı.

KYK'LI ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADILAR

‎Osmaniye Valisi Ömer Faruk COŞKUN 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı açılışı dolayısı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu, Osmaniye Kız Öğrenci Yurdu'nda öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.

OSMANİYE KYK'NIN KONUĞU BESTAMİ YAZGAN OLDU

Osmaniyemizin yetiştirdiği değerlerden Eğitimci, Şair ve Yazar Bestami Yazgan Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu, Osmaniye Gençlik Merkezi ortak projesinde gençlerle bir araya geldi.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com