Menu

Mücahit Durmuşoğlu

(46) Sonuç Bulundu.

Katı atık bertaraf ve tıbbi atık sterilizasyon tesisi açıldı

OSMANİYE Katı Atık Bertaraf ve Altyapı Hizmetleri Mahalli İda

Osmaniye'de 94'üncü yıl kurtuluş coşkusu

OSMANİYE'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 94'üncü yıl dönümü düzenlenen t

AK PARTİ İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı Danışma Kurulu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Dr. Selçuk Özdağ ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Osmaniye Milletvekilleri Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu’nun katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi.

OSMANİYE EMİTT 2016'DAN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Bu yıl 20.si gerçekleşen Dünyanın en büyük 5 fuarından biri olan, İstanbul Emitt Uluslararası Turizm fuarında Osmaniye standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

AK PARTİ’NİN 14. SİVİL TOPLUM BULUŞMALARI OSMANİYE’DE YAPILDI

14.sü Osmaniye’de düzenlenen ve Osmaniye Bizim Ev tesislerinde gerçekleşen “Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşmaları” toplantısına Osmaniye’den yüze yakın Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcisi katıldı.

BAYIR BUCAK TÜRKMENLERİNE AK PARTİ'DEN YARDIM

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığının Bayırbucak Türkmenleri için başlattığı kampanyada toplanan yardım malzemelerini taşıyan 4 tır, yola çıktı.

ERZİN İÇİN DESTEK ŞART

Osmaniye'nin sorun ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü Osmaniye İl Lobi Toplantısı, Vali Kerem Al başkanlığında yapıldı.

LANETLİYORUZ

Osmaniye Milletvekilleri Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy, Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu yaptıkları açıklamalarla terörü lanetlediler.

KARAÇAY'IN GERDANI

Osmaniye Valiliği tarafından rekreasyonu tamamlanan Karaçay’a Osmaniye Belediyesi tarafından yaptırılan asma köprünün açılışı yapıldı.

Yetim Kardeş Hatıra Ormanı

Osmaniye İHH Derneği "Yetim Dayanışma Günleri" kapsamında Orman İşletme Müdürlüğü ile birlikte Toprakkale'nin Çamlıkevler Mahallesinde "Yetim Kardeş Hatıra Ormanı" oluşturdu.

ACININ TARİFİ OLMAZ

Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Etiz, memleketi Osmaniye’de son yolculuğuna uğurlandı.

YİNE BİZE HÜSRAN..

Ak Parti'nin iktidara geldiği 14 yıllık dönemde mevcut Osmaniye milletvekillerinin yarı kapasitesinde olmayan bir çok isim bakan olurken neden Osmaniyeli milletvekillerine bakanlık kapısı hep kapalı oluyor.

KAYMAKAM PAMUK ŞEHİT AİLELERİNE VE GAZİLERE İFTAR VERDİ

Kadirli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Öğretmenevinde İlçede bulunan Şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi.

OSMANİYELİLERİN, ANKARA İFTARI

Osmaniyeliler Derneği (ODER) tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar davetine Ankara ve yakın illerde yaşayan Osmaniyeliler katıldı.

DURMUŞOĞLU MEYDANLARDAKİ RUHU MECLİSE TAŞIDI

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, TBMM Genel Kurulunda söz alarak meydanlardaki demokrasi nöbeti tutan vatandaşları kutlayarak, teşekkür etti.

DEMOKRASİ KAHRAMANLARI TBMM’DE BULUŞTU

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, demokrasi kahramanları ile buluştu.

ŞEHİT SEDAT YILDIZ İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Mardin’in Derik ilçesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yola tuzaklanan patlayıcının, askeri aracın geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit olan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sedat Yıldız için mevlit okutuldu.

DURMUŞOĞLU YATIRIMCILARIN BEKLENTİLERİNİ BAKAN ÖZLÜ’YE ANLATTI

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü'nün Adana, Mersin ve Osmaniye milletvekilleriyle birlikte düzenlediği istişare toplantısına TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu da katıldı.

DURMUŞOĞLU, OSMANİYE'NİN 20.YILINI KUTLADI

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Radyo 80’in özel yayınına katılarak Osmaniye’nin il oluşunun 20. yıl dönümünü kutladı.

Milletvekili Durmuşoğlu TÜMSİAD’ı Ziyaret Etti

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Osmaniye Şubesini (TÜMSİAD) ziyaret etti.

DURMUŞOĞLU, KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI YAPILANLARI ANLATTI

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü” münasebetiyle bir açıklama yaptı.

MİLLETVEKLİ MÜCAHİT DURMUŞOĞLU, BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Adana'nın Aladağ İlçesinde yaşanan ve 11 öğrenci ile bir çalışanın hayatını kaybettiği olayla ilgili olarak TBMM'de söz alan Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu başsağlığı diledi.

DURMUŞOĞLU MÜEZZİNOĞLU İLE OSMANİYE’Yİ KONUŞTU

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile bir araya geldi.

DURMUŞOĞLU SAVRUN BARAJI MÜJDESİNİ VERDİ

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Savrun Barajı Projesinin 19 Ocak 2017’de ihaleye çıkacağını açıkladı.

DURMUŞOĞLU’NUN 7 OCAK MESAJI

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. Yıl Dönümü sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

TARHAN'DAN, DURMUŞOĞLU'NA ZİYARET


DURMUŞOĞLU 'REJİM DEĞİL, HANTAL YAPI DEĞİŞECEK'

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, TBMM'de Anayasa değişikliği 2. tur görüşmelerinde söz alarak yapılan değişikliğin sistem değişikliği olduğuna dikkat çekti.

DURMUŞOĞLU İÇİŞLERİ BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldi.

AİLE SAĞLIĞI MERKEZLERİNİN AÇILIŞI VALİ KEREM AL TARAFINDAN YAPILDI

18 No’lu Aile Sağlığı Merkezi, 19 No’lu Aile Sağlığı Merkezi, Merkez Toplum Sağlığı Merkezi ve Merkez 10 No’lu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu hizmet binalarının açılışları Vali Kerem Al ve protokol mensupları tarafından yapıldı.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR ESKİ BAKANI DR. SEMA RAMAZANOĞLU VALİ KEREM AL’I ZİYARET ETTİ

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu Vali Kerem Al’ı ziyaret etti.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com