Menu

Mustafa Düzenli

(71) Sonuç Bulundu.

Mustafa DÜZENLİ


Yeni Adımlar Gazetesi 86. Sayısı çıktı

Osmaniye'de yayın yapan Yeni Adımlar 86. sayısını çıkardı

MUHTEŞEM DÜĞÜN

Osmaniye’nin en önemli şirket gruplarından olan Başpınar Fıstıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Esvet Başpınar’ın kızı Sümeyye Başpınar muhteşem bir düğünle evlendi.

DOĞAKA OSMANİYE BASININI BİLGİLENDİRDİ

DOĞAKA (Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı) tarafından 2016 yılı Çalışma Programı kapsamında "Sektörel İş Birliği Ağlarının Geliştirilmesi" amacıyla “DOĞAKA Osmaniye İli Basın Bilgilendirme Toplantısı” düzenlendi.

PİRİ REİS BÜYÜLEDİ

Mersin Devlet Opera ve Balesi balerinleri tarafından sahnelenen “Piri Reis” balesi Osmaniyeli sanatseverleri büyüledi.

OSMANİYE MHP İL BAŞKANINDAN HÜKÜMETE SERT İFADELER

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Osmaniye İl Başkanı Fahri Kuyulu Ankara ve Diyarbakır’da meydana gelen saldırılarla ilgili olarak sosyal paylaşım sitesinde hükümete yönelik sert ifadeler kullandı.

20.000 TL.LİK SENET İSYAN ETTİRDİ

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan otomasyon ve temizlik görevlilerine imzalatılmaya çalışılan 20.000 TL lik senet çalışanları isyan ettirdi.

KKTC DE HANGİ ÜNİVERSİTEYİ SEÇMELİ?

YGS sınavları tüm yurtta olduğu gibi Osmaniye’de de 13 Mart 2016 Pazar günü yapıldı. Yaklaşık 2 Milyon öğrencinin ter döktüğü sınav da artık gözler sonuçların açıklanacağı güne çevrildi.

ÖZGÜR..

Hani bazen özendiğiniz, yerinde olmak istediğiniz insanlar olur. Ben böyle insanlardan birini tanıdım.

OSMANİYE YEREL MEDYASI FİLM OLUYOR

Osmaniye yerel medyasının, kent tarihi ile özdeşleştirildiği “Dokuz Sütun, Bir Osmaniye” çekimlerine başlandı.

ONLAR BÖYLE DE MUTLU

İlkbaharın gelmesi ile hayvanlarını otlatmak için yeni otlaklar aramaya başlayan Çukurova'nın son yörüklerinin durağı Cevdetiye Kasabası oldu.

Medeniyet Köprüsü Beş Şehirli

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kütüphanesi konferans salonunda "Medeniyet Köprüsü Beş Şehirli" adlı panel düzenlendi.

BİCİ BİCİ TEZGAHTA

Çukurova bölgesinin vazgeçilmez tatlısı olan Bici Bici tezgahlarda yerini almaya başladı.

KÖRÜN OĞLU DİYE KİMSE BİZİMLE OYNAMAZDI !

Yapımcılığını gazetemiz Yeni Adımlar’ın üstlendiği “Dokuz Sütun, Bir Osmaniye” isimli belgesel filmin çekimlerine, Türkiye’nin ilk görme engelli gazetecisi merhum Ali Abdil’in oğlu Eyüp Abdil ile gerçekleştirilen söyleşi ile devam edildi.

EDEPSİZLİK...

Kurdukları paravan derneklerle, engelliler, lösemi hastaları ile şehit ve gazilerin isimlerini kullanarak cadde ve sokaklarda "sözde" yardım amaçlı dergi satan dolandırıcılara kimse "dur" demiyor.

ZİHİNSEL ENGELLİLERE ÜCRETSİZ EPİLASYON DESTEĞİ

Osmaniye’de faaliyet gösteren Paris Lazer Epilasyon merkezi ile Osmaniye Zihinsel Engellilere Destek Derneği zihinsel engelli bireylere ücretsiz epilasyon yapılması konusunda anlaşma sağladı.

DEVRİM Mİ? İNKILAP MI?

Osmaniye’de çekilen “Dokuz Sütun, bir Osmaniye” isimli belgesel filmin dördüncü konuğu Yeni Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi gazeteci Mustafa Bardak Oldu.

Mithatpaşa İlkokulu Türkiye’de Bir İlke İmza Attı

Osmaniye Mithatpaşa İlkokulu Türkiye’de bir ilke imza atarak, engelli ve dezavantajlı bireylere evde eğitim hizmeti verebilmek amacıyla “Temel eğitimde Yeniden Doğuş, Hayata Dönüş Projesi” ni başlattı.

+30’ A DİKKAT ..

Son dönemlerde dolandırıcılık olaylarına yeni bir boyutta komşumuz Yunanistan’dan geldi.

TERÖRÜ VE DESTEKÇİLERİNİ KINIYORUZ

www.yeniadimlar.com ve Yeni Adımlar Gazetesi İmtiyaz sahibi Mustafa Düzenli’nin de üyesi olduğu “Adaleti Savunanlar Derneği” (ASDER) İstanbul’da yapılan hain saldırı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

OSMANİYELİLERİN, ANKARA İFTARI

Osmaniyeliler Derneği (ODER) tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar davetine Ankara ve yakın illerde yaşayan Osmaniyeliler katıldı.

Taksicilerden İftar Daveti

Osmaniye merkezde bulunan Park Taksi Durağı çalışanları bir iftar yemeği düzenledi.

AHIRDAN KÜTÜPHANEYE

Osmaniye Düziçi İlçesi Karaçarlı Köyü'nde evinin ahırını bir kütüphaneye dönüştüren 17 Yaşındaki Hüseyin Ege Kök'e bir destekte Osmaniyesporlu taraftarlardan geldi.

YILDIRIM KAYA'DAN HÜKÜMETE SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya beraberinde CHP Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, Merkez İlçe Başkanı Zafer Palavan ve yöneticilerle Sivil toplum örgütleri ve CHP Osmaniye İl Teşklatını ziyaret etti.

GAZETECİ CİHANGİR KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir gazetecileri konu alan belgesel film için kamera karşısına geçti.

DEFALARCA TEHDİT EDİLDİK

Osmeniye Yerel Basın mensuplarının yaşadıkları olayları anlatan "Dokuz Sütun Bir Osmaniye" isimli belgesel filmin konuğu Gazeteci Hasan Kılıç oldu.

OSMANİYE BELEDİYESİ 2017 BÜTÇESİ 265 MİLYON TL

Osmaniye Belediye Meclisinin 2016 yılı 18. birleşiminde MHP li üyelerin Evet, AK Partili üyelerin hayır oyları ile 2017 yılı bütçesi 265.443.630 TL olarak kabul edildi.

PARK 328 ESNAFI DOLARA YENİK DÜŞTÜ

Kiralarını dolar olarak ödeyen Park 328 esnafı kepenk kapama noktasına geldi.

YALINKILIÇ 'ZOR MESLEKTİR GAZETECİLİK'

"Dokuz Sütun, Bir Osmaniye" isimli belgesel filmin son konuğu gazateci Abdullah Yalınkılıç oldu.

ÖZEL ÇOCUKLARIN, ÖZEL FOTOĞRAFLARI

Osmaniye'de bir grup down sendromlu çocuk, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinlikleri kapsamında, Kastabala Antik Kenti'nde fotoğraflar çekti.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com