Menu

Osmaniye

Türkiye'den ve Osmaniye'den günün son dakika haberleri ve güncel son dakika haber yorumlarını www.yeniadimlar.com


O SES OSMANİYE'DE Mİ?

Gençlik ve Spor Bakanlığı, sesine ve sahne performansına güvenen gençlerin yeteneğini sergileyebileceği “Türk Müziği Yarışmasını” ikinci kez hayata geçiriyor.

08 Şubat 2016

MUHTEŞEM DÜĞÜN

Osmaniye’nin en önemli şirket gruplarından olan Başpınar Fıstıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Esvet Başpınar’ın kızı Sümeyye Başpınar muhteşem bir düğünle evlendi.

06 Şubat 2016

YARDIMLAR DEVAM EDECEK

Vali Al, yoksul ailelerin evlerine konuk olarak sorunlarını dinledi.

06 Şubat 2016

KARNE ŞENLİĞİ

İHH Osmaniye Derneği yetimler ve ailelerine yönelik “Karne Şenliği” düzenledi.

05 Şubat 2016

OSMANİYE’NİN GURURU

Atletizm Federasyonunun 2016 faaliyet takviminde yer alan Turkcell U14 Türkiye Şampiyonasında, Osmaniye'li Aslıhan Seki, ilk profesyonel yarışında Türkiye 6.sı oldu.

04 Şubat 2016

ERZİN OSMANİYE'YE BAĞLANACAK MI?

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara,Hatay'a bağlı Erzin İlçesi halkının,bu ilden ayrılarak Osmaniye'ye bağlanma isteğini olumlu karşıladıklarını söyledi.

02 Şubat 2016

İKİNCİ ETAP BAŞLADI

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesini, D-400 karayoluna bağlayan belediyenin itfaiye ve kademe tesislerinin önünden geçen Prof. Dr. Alper Akınoğlu Caddesi’nin ikinci etap yapım çalışmaları başladı.

02 Şubat 2016

BU HASTALIĞIN TEDAVİSİ VAR

Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesinde Nöroloji Uzmanı, Uzm. Dr. Emine Kaygılı, “Epilepsi çok dirençli değilse genellikle doğru teşhis ve doğru ilaçla 2-4 yıl arasında tamamen ortadan kaybolabiliyor." dedi

02 Şubat 2016

YUNUS EMRE MİLLİ TAKIMDA

Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonası'na Osmaniye'yi temsilen Yunus Emre Mert katılacak.

02 Şubat 2016

Bizi ayrıştırmak kimin harcı!

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi ERSOY, HDP’nin önergesi aleyhine parti grubu adına yaptığı konuşmasına, son yıllarda sıklıkla kullanılan, bazı ifadelere, söylemlere karşı çıkarak başladı.

01 Şubat 2016

Osmaniye İHH’dan Karne Şenliği

Osmaniye İHH İnsani Yardım Derneği Yetim Birimi ve Eğitim Bir-Sen organizasyonuyla Kadirli’de yetim öğrenciler için karne şenliği düzenlendi.

26 Ocak 2016

Aktif Gazetecilerden Bingöllülere İadeyi Ziyaret

Osmaniye Aktif Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Bingöllüler Derneğini ziyaret ederek yönetime tekrar seçilen Selami Ekinci’ye başarılar diledi.

26 Ocak 2016

Osmaniye İHH dur durak bilmiyor

Osmaniye İHH İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği Özel Özden Huzurevine giderek huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.

26 Ocak 2016

Taksiciler Kurumsallaşıyor. Ama..!

■40 yıldır Osmaniye’nin sembollerinden biri haline gelen, Osmaniye Park Taksi çalışanları bir araya gelerek daha kurumsal hizmet etme düşüncesi ile kooperatif kurdular.

26 Ocak 2016

Baro Başkanı Aksoy’dan Aktif Gazetecilere ziyaret

Osmaniye Barosu Başkanı Avukat Dilem Aksoy ve başkan yardımcısı Avukat Şahan Demir,Aktif Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

25 Ocak 20162014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com