Menu

Ruhi Ersoy

(54) Sonuç Bulundu.

Katı atık bertaraf ve tıbbi atık sterilizasyon tesisi açıldı

OSMANİYE Katı Atık Bertaraf ve Altyapı Hizmetleri Mahalli İda

Osmaniye'de 94'üncü yıl kurtuluş coşkusu

OSMANİYE'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 94'üncü yıl dönümü düzenlenen t

Ersoy, “TÜMSİAD Osmaniye’ye vizyon koyuyor”

MHP Osmaniye Milletvekili ve MYK Üyesi Doç. Dr. Ruhi Ersoy, İl Başkanı Fahri Kuyulu ile birlikte Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesini ziyaret etti.

ERSOY, HÜKÜMETE YÜKLENDİ

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy: “İlim, hikmet olup raflarda sınırlı kalıyor. Uygulanan siyasi program ve hükümet politikası köşe dönmece ve müteahhitleşmeyi teşvik ediyor.”

Milletvekili Ersoy, İşadamları ile bir araya geldi

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Osmaniye Milletvekili ve MYK Üyesi Doç. Dr. Ruhi

OSMANİYE EMİTT 2016'DAN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Bu yıl 20.si gerçekleşen Dünyanın en büyük 5 fuarından biri olan, İstanbul Emitt Uluslararası Turizm fuarında Osmaniye standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Bizi ayrıştırmak kimin harcı!

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, HDP’nin önergesi aleyhine parti grubu adına yaptığı konuşmasına, son yıllarda sıklıkla kullanılan, bazı ifadelere, söylemlere karşı çıkarak başladı.

Yeni Adımlar Gazetesi 86. Sayısı çıktı

Osmaniye'de yayın yapan Yeni Adımlar 86. sayısını çıkardı

MUHTEŞEM DÜĞÜN

Osmaniye’nin en önemli şirket gruplarından olan Başpınar Fıstıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Esvet Başpınar’ın kızı Sümeyye Başpınar muhteşem bir düğünle evlendi.

ERZİN İÇİN DESTEK ŞART

Osmaniye'nin sorun ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü Osmaniye İl Lobi Toplantısı, Vali Kerem Al başkanlığında yapıldı.

LANETLİYORUZ

Osmaniye Milletvekilleri Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy, Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu yaptıkları açıklamalarla terörü lanetlediler.

ERSOY BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr. Ruhi Ersoy Osmaniye'de görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

ERSOY SERT KONUŞTU

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, AKP Hükümetini terörle mücadele politikası üzerinden eleştirerek Dostoyevski’nin “Suç ve Ceza”sındaki Raskolnikov karakterine benzetti.

ERSOY, RTÜK'E YÜKLENDİ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda Bütçe Görüşmeleri kapsamında RTÜK ve İnsan Hakları Kurumu üzerine konuştu.

RUHİ ERSOY’DAN MİLLİYETÇİLİK DERSİ!

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, HDP’li Sırrı Süreyya’ya 2 dakikalık Milliyetçilik dersi verdi!

SURİYELİLER TÜRK VATANDAŞI MI OLUYOR?

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda parti grubu adına yaptığı konuşmada bireysel hak ve hürriyetler ile Suriyeli mülteciler konusuna değindi.

TEKE TEK'E ERSOY DAMGASI

MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy Fatih Altaylı ile Habertürk TV ye konuk oldu.

MHP’Lİ ERSOY: HER 4 SAATTE BİR KADIN TECAVÜZE UĞRUYOR

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada son günlerdeki çocuk istismarı konusuna, toplumdaki ahlaki çöküntüye değindi.

ACININ TARİFİ OLMAZ

Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Etiz, memleketi Osmaniye’de son yolculuğuna uğurlandı.

RUHİ ERSOY, MECLİSTE AYAKTA ALKIŞLANDI

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulundaki konuşması CHP ve AK Parti Grupları tarafından alkış aldı.

MHP’li ERSOY ALPARSLAN TÜRKEŞ'İ ANDI..

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda Başbuğ Alparslan Türkeş’i andı.

ERSOY, HÜKÜMETİ ELEŞTİRDİ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr. Ruhi Ersoy, TBMM Genel kurulunda “Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu” hakkında yaptığı konuşmada hükümeti eleştirdi.

OSMANİYE'NİN SON ŞEHİDİ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Şehit Uzman Çavuş Veli Demiryürek Osmaniye'de son yolculuğuna uğurlandı.

Ersoy ; MHP, dibi görünmeyen kuyudan su içmez

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda “Gezi Olaylarının Yıldönümü” ile ilgili olarak verilen önerge üzerine parti grubu adına konuştu.

RUHİ ERSOY, KARAÇAY'A SAHİP ÇIKTI

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, Karaçay Vadisi’nin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıdı.

OSMANİYELİLERİN, ANKARA İFTARI

Osmaniyeliler Derneği (ODER) tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar davetine Ankara ve yakın illerde yaşayan Osmaniyeliler katıldı.

ERSOY 'AFAD, ANADOLU'DA YETERSİZ'

Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, “Maarif Vakfı Kanunu Tasarısı” hakkında TBMM Genel Kurulunda konuştu.

YENİKAPI RUHUNA BAĞLI KALACAĞIZ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel kurulunda OHAL kapsamında çıkartılan 667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan yükseköğretim kurumları ve YÖK Başkanlığı hakkında konuştu.

DEVLET BAHÇELİ VAKTİDİR

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, TBMM genel kurulunda 412 sıra sayılı 667 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname hakkında konuştu.

VALİ AL, KONTEYNER KENTİ ZİYARET ETTİ

Vali Kerem Al, daha önce Suriyeli ailelerin çadırlarda barındığı Cevdetiye Beldesinde bulunan Osmaniye Konaklama Merkezi yerine yapılmakta olan Konteynır Kent inşaatında inceleme ve denetlemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com