Menu

Seçim

(43) Sonuç Bulundu.

Çiftçi Tarla Okulu Eğitimleri devam ediyor

GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 2014 yılında uygulamaya başlattığı

OSMANİYE CHP İL TEŞKİLATINDA BOMBA AÇIKLAMA

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Meclis Üyesi Ali Öztunç CHP İl Yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu.

'Hırsız Var' pankartı açtığı için hakkında dava açılan Alıcı beraat etti

OSMANİYE'de dönemin Başbakanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitinginde

Taksiciler Kurumsallaşıyor. Ama..!

■40 yıldır Osmaniye’nin sembollerinden biri haline gelen, Osmaniye Park Taksi çalışanları bir araya gelerek daha kurumsal hizmet etme düşüncesi ile kooperatif kurdular.

AK PARTİ İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı Danışma Kurulu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Dr. Selçuk Özdağ ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Osmaniye Milletvekilleri Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu’nun katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi.

AK PARTİ’NİN 14. SİVİL TOPLUM BULUŞMALARI OSMANİYE’DE YAPILDI

14.sü Osmaniye’de düzenlenen ve Osmaniye Bizim Ev tesislerinde gerçekleşen “Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşmaları” toplantısına Osmaniye’den yüze yakın Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcisi katıldı.

KİŞİOĞLU PASAJI

Uzun yıllar boyunca yüzlerce esnafa, derneğe, resmi kuruma ve işletmeye ev sahipliği yapan Kişioğlu Pasajı artık yok.

YA HABERİNİZ YOKSA!

Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Gökhan Tolga Akbulut, kadınların ayaklarında erkeklere göre 9 kat daha fazla görülen ve ayak başparmağındaki ağrıyla, çarpıklıkla ortaya çıkan Halluks Valgus hastalığının önemine dikkat çekti.

Müftü Çortul'dan seçmeli ders açıklaması

Veliler çocuklarına, seçmeli dersleri tercih noktasında teşvik etmeli

Ünlü: Kamu görevlileri açıkça siyaset yaparak kuralları çiğnedi

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, Ak Parti Osmaniye İ

CUMHURBAŞKANINI İZLEDİLER

Ensar Vakfı'nın 37. Genel Kurulu'nda İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı dinlemeye Osmaniye'den de bir ekip gitti.

Başbakan Açıkladı; Taşerona Kadro

Başbakan Ahmet Davutoğlu , "Asıl işlerde çalışan taşeron işçilerin kamuya alacağımızı açıklamıştık. Bu çalışmaları tamamladık. Bu kişileri kamuya alacağız" dedi.

MHP’Lİ ERSOY: HER 4 SAATTE BİR KADIN TECAVÜZE UĞRUYOR

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi ERSOY, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada son günlerdeki çocuk istismarı konusuna, toplumdaki ahlaki çöküntüye değindi.

KONSEY GÖREVE BAŞLADI

Kent Konseyi Yönetmeliğinin 10. maddesi hükümleri doğrultusunda, Osmaniye Kent Konseyi Genel Kurulu yapıldı.

AK PARTİ CHP DESTEĞİ İLE MECLİS BAŞKANLIĞINI ALDI

Osmaniye İl Genel Meclis Başkanlığı Seçimlerini Ak Parti adayı Avukat Mehmet Altun kazandı.

ERSOY, HÜKÜMETİ ELEŞTİRDİ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr. Ruhi Ersoy, TBMM Genel kurulunda “Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu” hakkında yaptığı konuşmada hükümeti eleştirdi.

HANİ BERABER ISLANMIŞTIK YAĞAN YAĞMURDA...

Ne oldu, ne bitti de Ak Parti içinde sorun bu kadar ayyuka çıkıp başbakanın istifasına kadar geldi. Oysa her şey sütlimandı daha iki hafta önce Başbakan Davutoğlu “Cumhurbaşkanı ile aramızı kimse açamaz, Ak Parti’nin dirliğini bozamaz” diyordu.

ÖZ FİNANS-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Türkiye’nin bankacılık, sigortacılık ve finans sektörünün en büyük sendikalarından biri olan Öz Finans-İş Sendikası Genel Başkanı Ahmet Eroğlu gazetemiz Yeni Adımlar’ı ziyaret etti.

Gazetecilerden Osmaniye Tabip Odasına ziyaret

Aktif Gazeteciler Cemiyeti (AGC) yönetimi, Osmaniye Tabip Odası başkanlığına seçilen Dr. Asu Kaya Gedik ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

ERSOY 'AFAD, ANADOLU'DA YETERSİZ'

Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, “Maarif Vakfı Kanunu Tasarısı” hakkında TBMM Genel Kurulunda konuştu.

REKTÖR SEÇİMLERİ ERTELENDİ

Üniversitelerde rektör adayı belirleme Seçimleri ertelendi.

YENİKAPI RUHUNA BAĞLI KALACAĞIZ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel kurulunda OHAL kapsamında çıkartılan 667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan yükseköğretim kurumları ve YÖK Başkanlığı hakkında konuştu.

GAZETECİLER BARIŞ DİLİNİ KONUŞTULAR

Ankara Gazeteciler Cemiyeti, Kanada Büyükelçiliği katkısı TİMEF'in işbirliği, Sivil Düşün desteğiyle Demir Leblebi Kadın Derneği'nin “Barışa Ses Ver” projesi adı altında Osmaniye, Ordu, Hatay ve Gaziantep ilinden 45 yerel gazeteci medyada şiddet dili/barış dilini konuştu.

'İSİMSİZ YILDIZ' BÜYÜLEDİ

Aşk ve cesaretsizliğin arasında tercih yapmak zorunda kalan Mona’nın hikayesini anlatan romantik komedi tarzı tiyatro oyunu “İsimsiz Yıldız”, Osmaniyeli tiyatroseverleri büyüledi.

TOPLUM VİCDANININ KANAYAN YARASI;POLİTİK YOZLAŞMA

Toplumun farklı kesimlerinin siyasi alanda kendini özgürce ifade edememesi, siyasetin dar bir kesimin elinde kalarak kişisel çıkarlara alet edilmesi sıralayacak olursak;Rüşvet, zimmet, siyasal kayırmacılık, adam kayırmacılığı, hizmet kayırmacılığı ve satın alma (lobicilik), rant kollama, kamu sırlarını sızdırma ve politik dalavere, kendine özel ve yakın şahısların ticari faliyetlerinde kuryeciliği üstlenme gibi kamu vicdanın asla izin veremiyeceği sıkıntılı durumlar maalesef toplumsal yozlaşmaya giden yolun ilk basamaklarını oluşturmaktadır.

TÜMSİAD: TÜRK MİLLETİNE SAYGISIZLIK YAPILDI

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, Hollanda’nın bakanlarımıza karşı yaptığı eylemlerin “diplomatik skandal” olduğunu söyledi.

TİRŞİĞİN, OSMANİYE ŞÖLENİ

OsmaniyeAndırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği Tirşik Festivali'nin bu yıl 7'ncisi düzenlendi.

OSMANİYE TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI'NA SÜPRİZ ADAY

Ekonomi düzleminde ülke ve dünya konjonktüründe yavaş yavaş yer bulmaya çalışan şehrimizin en önemli kurumlarından birisi olan Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri için yavaş yavaş adaylar belirlenmeye başlıyor.

BAŞBAKAN OSMANİYE'DE HALKA HİTAP ETTİ

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması kapsamında Osmaniye’de yaptığı konuşma beklentileri karşılamadı.

GÜVENÇ 'OSMANİYELİLER HAYIR SEVERDİR'

Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç gazetemize Anayasa referandumu ile ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com