Menu

Suat Önal

(42) Sonuç Bulundu.

Ak Parti Milletvekili Önal, özel çocukları ziyaret etti

AK PARTİ Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Down sendromlu çocukl

Ensar Vakfı’ndan "Kur'an ve Biz" Konferansı

OSMANİYE Ensar Vakfı tarafından, Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda "Kur’an ve Biz" konulu konferans düzenlendi. Ensar Vakf

AK PARTİ İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı Danışma Kurulu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Dr. Selçuk Özdağ ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Osmaniye Milletvekilleri Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu’nun katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi.

OSMANİYE EMİTT 2016'DAN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Bu yıl 20.si gerçekleşen Dünyanın en büyük 5 fuarından biri olan, İstanbul Emitt Uluslararası Turizm fuarında Osmaniye standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

AK PARTİ’NİN 14. SİVİL TOPLUM BULUŞMALARI OSMANİYE’DE YAPILDI

14.sü Osmaniye’de düzenlenen ve Osmaniye Bizim Ev tesislerinde gerçekleşen “Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşmaları” toplantısına Osmaniye’den yüze yakın Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcisi katıldı.

BAYIR BUCAK TÜRKMENLERİNE AK PARTİ'DEN YARDIM

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığının Bayırbucak Türkmenleri için başlattığı kampanyada toplanan yardım malzemelerini taşıyan 4 tır, yola çıktı.

MUHTEŞEM DÜĞÜN

Osmaniye’nin en önemli şirket gruplarından olan Başpınar Fıstıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Esvet Başpınar’ın kızı Sümeyye Başpınar muhteşem bir düğünle evlendi.

ERZİN İÇİN DESTEK ŞART

Osmaniye'nin sorun ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü Osmaniye İl Lobi Toplantısı, Vali Kerem Al başkanlığında yapıldı.

LANETLİYORUZ

Osmaniye Milletvekilleri Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy, Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu yaptıkları açıklamalarla terörü lanetlediler.

Teröre Karşı Eller Semaya

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 25 Mart Cuma günü 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlediği gençlerin katılımı ile gerçekleştirilen " Teröre Karşı Eller Semaya Kalkıyor" etkinliği İlimizde Fakıuşağı'nda Sunar Nuri Çomu Camii'nde gerçekleştirildi.

Yetim Kardeş Hatıra Ormanı

Osmaniye İHH Derneği "Yetim Dayanışma Günleri" kapsamında Orman İşletme Müdürlüğü ile birlikte Toprakkale'nin Çamlıkevler Mahallesinde "Yetim Kardeş Hatıra Ormanı" oluşturdu.

ACININ TARİFİ OLMAZ

Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Etiz, memleketi Osmaniye’de son yolculuğuna uğurlandı.

OSMANİYE'NİN SON ŞEHİDİ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Şehit Uzman Çavuş Veli Demiryürek Osmaniye'de son yolculuğuna uğurlandı.

YİNE BİZE HÜSRAN..

Ak Parti'nin iktidara geldiği 14 yıllık dönemde mevcut Osmaniye milletvekillerinin yarı kapasitesinde olmayan bir çok isim bakan olurken neden Osmaniyeli milletvekillerine bakanlık kapısı hep kapalı oluyor.

Gönülden Gönüle Bir Yol

Osmaniye Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı İnsan Hakları Birimi tarafından organize edilen “ Gönülden Gönüle Bir Yol ” projesi kapsamında “Cevdetiye-Suriye Konaklama Merkezi" sakinleri için özel bir gece düzenlendi.

17 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ HİZMETE GİRDİ

Osmaniye 17 No’lu Aile Sağlığı Merkezi düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

YETMEZ AMA!

Osmaniye’de yaşayan göçmenlere sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulan Göçmen Sağlığı Merkezi hizmete açıldı.

KAYMAKAM PAMUK ŞEHİT AİLELERİNE VE GAZİLERE İFTAR VERDİ

Kadirli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Öğretmenevinde İlçede bulunan Şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi.

OSMANİYELİLERİN, ANKARA İFTARI

Osmaniyeliler Derneği (ODER) tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar davetine Ankara ve yakın illerde yaşayan Osmaniyeliler katıldı.

8.YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI

“Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Yaz İçin” sloganı ile düzenlenen, Osmaniye Belediyesi Ücretsiz Yaz Spor Okulları’nın bu yıl sekizincisi yapılıyor.

MİLLETVEKİLİ ÖNAL DİŞ BAKIM SETİ HEDİYE ETTİ

21-27 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında Toprakkale Dağıstanlı İlkokulu'nda çocuklara diş fırçası ve macunu dağıtımı yapıldı.

OSMANİYE İŞGEM ATÖLYELER VE HİZMET BİNASININ TEMELİ ATILDI

Osmaniye İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Atölyeler ve Hizmet Binasının temeli atıldı.

AİLE SAĞLIĞI MERKEZLERİNİN AÇILIŞI VALİ KEREM AL TARAFINDAN YAPILDI

18 No’lu Aile Sağlığı Merkezi, 19 No’lu Aile Sağlığı Merkezi, Merkez Toplum Sağlığı Merkezi ve Merkez 10 No’lu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu hizmet binalarının açılışları Vali Kerem Al ve protokol mensupları tarafından yapıldı.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR ESKİ BAKANI DR. SEMA RAMAZANOĞLU VALİ KEREM AL’I ZİYARET ETTİ

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu Vali Kerem Al’ı ziyaret etti.

VALİ AL, BAHÇE'DE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Vali Kerem Al, Bahçe İlçesi ziyaretinin devamında Bahçe Belediye Binasında muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla düzenlenen toplantıya katıldı.

METE YARAR'DAN MUHTEŞEM KONFERANS

Emekli Özel Kuvvetler Subayı ve Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde “15 Temmuz Süreci ve Darbenin Kayıp Saatleri” konulu bir konferans verdi.

'HAKLARINIZI ÖDEYEMEYİZ'

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek düzenlendi.

TİRŞİĞİN, OSMANİYE ŞÖLENİ

OsmaniyeAndırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği Tirşik Festivali'nin bu yıl 7'ncisi düzenlendi.

ŞEHİT JANDARMA UZMAN ONBAŞI ZİNNUR EZİM İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Diyarbakır’ın Lice İlçesinde bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Zinnur Ezim için mevlit okutuldu.

OSMANİYE’DE 'ŞEHİTLER ORMANI' KURULDU

Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Karaçay Mevkiinde “Şehitler Ormanı” kuruldu.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com