Menu

Haber

(164) Sonuç Bulundu.

KKTC DE HANGİ ÜNİVERSİTEYİ SEÇMELİ?

YGS sınavları tüm yurtta olduğu gibi Osmaniye’de de 13 Mart 2016 Pazar günü yapıldı. Yaklaşık 2 Milyon öğrencinin ter döktüğü sınav da artık gözler sonuçların açıklanacağı güne çevrildi.

BEKÇİLER GERİ DÖNÜYOR..

Emniyet Teşkilatı’nda ‘mahalle bekçisi’ dönemi yeniden başlıyor.

BAŞBAKAN DAN ESNAFLARA GÜZEL Haber

Başbakan Ahmet Davutoğlu TESK'te önemli açıklamalar yaptı. Başbakan Davutoğlu, esnafa müjdeli Haberi verdi.

TERÖR İNSANLIK SUÇUDUR

Türkiye gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkanı Nuri Kolaylı, "Tüm meslektaşlarımızın terörün amacına hizmet edebilecek görüntü ve Haberlerden titizlikle kaçınmasını bekliyoruz" dedi.

TEKE TEK'E ERSOY DAMGASI

MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy Fatih Altaylı ile Habertürk TV ye konuk oldu.

MHP’Lİ ERSOY: HER 4 SAATTE BİR KADIN TECAVÜZE UĞRUYOR

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi ERSOY, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada son günlerdeki çocuk istismarı konusuna, toplumdaki ahlaki çöküntüye değindi.

OSMANİYE'YE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Osmaniye Sazlık köyünden Uzman Jandarma Çavuş İbrahim Etiz Nusaybin'de şehit düştü.

RUHİ ERSOY, MECLİSTE AYAKTA ALKIŞLANDI

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulundaki konuşması CHP ve AK Parti Grupları tarafından alkış aldı.

OŞYAD’tan Hasanbeyli Belediyesine Ziyaret

Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar derneği (OŞYAD) Yönetim kurulu ve üyeleri Hasanbeyli Belediye Başkanı Alpaslan Koca’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

ONLAR BÖYLE DE MUTLU

İlkbaharın gelmesi ile hayvanlarını otlatmak için yeni otlaklar aramaya başlayan Çukurova'nın son yörüklerinin durağı Cevdetiye Kasabası oldu.

BAŞAK GAZETESİ 29 YAŞINDA

Osmaniye’de cesur yayın politikasıyla tanınan çok sayfalı ve renkli yerel Haber gazetesi olan Başak Gazetesi 29 yaşına girdi.

DAVULCULARA KÖTÜ Haber !

Osmaniye Valiliği, 05.09.2016 tarihinde aldığı kararla Osmaniye İl Sınırları İçerisinde Açık Alanlarda, Sokak Aralarında, Evlerin Bahçelerinde Yapılmakta Olan Düğün, Nişan, Kına Merasimi Ve Benzeri Etkinliklerin Yasaklanmasına karar verdi.

Medeniyet Köprüsü Beş Şehirli

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kütüphanesi konferans salonunda "Medeniyet Köprüsü Beş Şehirli" adlı panel düzenlendi.

BİCİ BİCİ TEZGAHTA

Çukurova bölgesinin vazgeçilmez tatlısı olan Bici Bici tezgahlarda yerini almaya başladı.

GAZETECİLİK BİR EKMEĞİ BÖLÜŞEBİLMEKTİR

Yerel medya gözünden Osmaniye'nin yakın siyasi tarihini mercek altına alan “Dokuz Sütun Bir Osmaniye” isimli belgesel filmin ikinci konuğu Elde Demokrasi gazetesi imtiyaz sahibi ve ilk kadın gazetecilerden Aynur Boz oldu.

GAZETECİLER KORUNMALI

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Kilis’te görev yapan gazetecilere yönelik saldırıyı kınadı.

KÖRÜN OĞLU DİYE KİMSE BİZİMLE OYNAMAZDI !

Yapımcılığını gazetemiz Yeni Adımlar’ın üstlendiği “Dokuz Sütun, Bir Osmaniye” isimli belgesel filmin çekimlerine, Türkiye’nin ilk görme engelli gazetecisi merhum Ali Abdil’in oğlu Eyüp Abdil ile gerçekleştirilen söyleşi ile devam edildi.

MASAL PARK'IN TEMELİ ATILIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı ve Osmaniye Milletvekili Devlet Bahçeli’nin katılımları ile 14 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak ‘Osmaniye Belediyesi Masal Park Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni’ için bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

EDEPSİZLİK...

Kurdukları paravan derneklerle, engelliler, lösemi hastaları ile şehit ve gazilerin isimlerini kullanarak cadde ve sokaklarda "sözde" yardım amaçlı dergi satan dolandırıcılara kimse "dur" demiyor.

OSMANİYE'Yİ YİNE ŞEHİT ATEŞİ KAVURDU

Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Aktütün köyünde askeri aracın geçişi sırasında teröristlerce düzenlenen saldırıda Osmaniyeli Piyade Uzman Çavuş Veli Demiryürek şehit düştü.

TGK BAŞKANLAR KURULU MARDİN’DE TOPLANDI

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK)’nun 7. Başkanlar Kurulu toplantısı Mardin’de yapıldı.

ZİHİNSEL ENGELLİLERE ÜCRETSİZ EPİLASYON DESTEĞİ

Osmaniye’de faaliyet gösteren Paris Lazer Epilasyon merkezi ile Osmaniye Zihinsel Engellilere Destek Derneği zihinsel engelli bireylere ücretsiz epilasyon yapılması konusunda anlaşma sağladı.

DEVRİM Mİ? İNKILAP MI?

Osmaniye’de çekilen “Dokuz Sütun, bir Osmaniye” isimli belgesel filmin dördüncü konuğu Yeni Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi gazeteci Mustafa Bardak Oldu.

Mithatpaşa İlkokulu Türkiye’de Bir İlke İmza Attı

Osmaniye Mithatpaşa İlkokulu Türkiye’de bir ilke imza atarak, engelli ve dezavantajlı bireylere evde eğitim hizmeti verebilmek amacıyla “Temel eğitimde Yeniden Doğuş, Hayata Dönüş Projesi” ni başlattı.

+30’ A DİKKAT ..

Son dönemlerde dolandırıcılık olaylarına yeni bir boyutta komşumuz Yunanistan’dan geldi.

ZORDUR GAZETECİ OLMAK!

Gerçek gazeteciler için durum çok zordur.. Lehine yazdıkların ayakta alkışlar, Aleyhine yazınca sopayla dalar,

AGF ve AGC’den Kınama

Osmaniye’de 14 kişinin hayatını kaybettiği, 26 kişinin de yaralandığı kazayı takip eden Anadolu Ajansı (AA) Muhabiri Ahmet Erkan Yiğitsözlü’nün olay yerinde darp edilmesi, diğer basın mensuplarına sözlü ve fiili müdahalelere Basın Meslek Kuruluşlarından tepki geldi.

EĞİTİM-İŞ SENDİKASINDAN, GAZETECİLERE YAPILAN SALDIRIYI KINAMA MESAJI

Eğitim-İş Sendikası Osmaniye Şube Başkanlığı, Osmaniye Cevdetiye Beldesinde 14 kişinin hayatını kaybettiği kazayı, Haber yapmaya giden basın emekçilerine yapılan saldırıyı kınama mesajı yayınladı.

KAŞ YAPARKEN, GÖZ OYMAK...

Düziçi Belediyesi Başkanı Ökkeş Namlı’nın “Ermeni Soykırımı” tasarısının parlamentoda onaylanmasına ilişkin protestosu “yok artık” dedirtti.

ŞEHİDİMİZ VAR

Osmaniye ye yine şehit ateşi ile kavruldu.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com