Menu

Haber

(164) Sonuç Bulundu.

BAŞKAN KADİR KARA; AZİZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Osmaniye bir şehit Haberi ile daha sarsıldı. Geçtiğimiz gün Mardin'in Midyat ilçesinde Emniyet Müdürlüğüne yapılan bombalı saldırıda ağır yaralanan Osmaniye Merkeze bağlı Çağşak Köyü nüfusuna kayıtlı polis memuru Ökkeş Özdemir şehit oldu.

RUHİ ERSOY, KARAÇAY'A SAHİP ÇIKTI

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, Karaçay Vadisi’nin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıdı.

KANDEMİR KOMİSYONDAN ÇIKARTILDI !

İnternet sitemizde yer alan "OSMANİYE'DE MÜDÜR ATAMALARI İPTAL Mİ OLACAK?" Haberinin ardından, Osmaniye İl İnsan Hakları Kurulu üyesi, Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet Kandemir, İl İnsan Hakları Komisyonu üyeliğinden çıkartıldı.

OSMANİYELİLERİN, ANKARA İFTARI

Osmaniyeliler Derneği (ODER) tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar davetine Ankara ve yakın illerde yaşayan Osmaniyeliler katıldı.

OSMANİYE'NİN TİYATROSU VAR

OSMNİYE'de sergilenen 'Nokta nokta teyze' adlı tiyatro oyunu, izleyicileri kahkahalara boğdu.

Taksicilerden İftar Daveti

Osmaniye merkezde bulunan Park Taksi Durağı çalışanları bir iftar yemeği düzenledi.

REKTÖR SEÇİMLERİ ERTELENDİ

Üniversitelerde rektör adayı belirleme seçimleri ertelendi.

OSMANİYE EĞİTİM-İŞ'TEN AÇIKLAMA

Osmaniye Eğitim İş Sendikası Şube Başkanı Seyit Demir, açığa alınan öğretmenlerle ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Hayvan barınağındaki köpekler için fıskiyeli serinlik

OSMANİYE Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde ki köpekler, günün belirli saatlerinde fıskiyeler ile serinletiliyor.

SİNEMANIN DEVLERİ GELİYOR

TÜRK Sinema ve dizi oyuncusu Menderes Samancılar ve Sinema adamı Film Yönetmeni Arif Keskiner, 23 Eylül Cuma günü Osmaniye'de sevenleri ile bir araya gelecek.

Hukuk ve gözyaşı...

Bir okulun temizlik görevlisinin bile Fetö örgütüne sızdığı ülkemizde ve Osmaniyemizde, 80 civarı milletvekilinin fetö Haberleşme programı olan bylock uygulamasını indirip kurduğu ve kullandığı tespit edilmişken ne hikmet ise terör örgütünün hükümete sızdığına dair bir gösterge olarak kabul edilmiyor. Yani bu teröristler her yere sızmış; bir tek siyasete sızamamış. Bravo vallahi !

GÜZERGAH BİLMECESİ ?

Osmaniye'de şehirler arası minibüs güzergahlarının değiştirilmesi ilgili olarak Osmaniye Belediye'sine tepkiler artarken durumun çok farklı olduğu ortaya çıktı.

SAHTE GÜBREYE DİKKAT !

Osmaniye İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yayınladığı basın bildirisi ile sahte gübre kullanımı konusunda çiftçileri uyardı.

DEVLET BAHÇELİ VAKTİDİR

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY, TBMM genel kurulunda 412 sıra sayılı 667 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname hakkında konuştu.

AHIRDAN KÜTÜPHANEYE

Osmaniye Düziçi İlçesi Karaçarlı Köyü'nde evinin ahırını bir kütüphaneye dönüştüren 17 Yaşındaki Hüseyin Ege Kök'e bir destekte Osmaniyesporlu taraftarlardan geldi.

BAŞKA IRMAKLAR ÖLMESİN

Kadınlarımıza yapılan o korkunç ve hiçbir şekilde kabul edilemeyen şiddet şimdilerde ise küçücük yavrularımıza bebeklerimize yapılır olmuş. İnsanlığından utanmadan el kadar bebeklere sarıyorlar.

YILDIRIM KAYA'DAN HÜKÜMETE SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya beraberinde CHP Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, Merkez İlçe Başkanı Zafer Palavan ve yöneticilerle Sivil toplum örgütleri ve CHP Osmaniye İl Teşklatını ziyaret etti.

GAZETECİ CİHANGİR KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir gazetecileri konu alan belgesel film için kamera karşısına geçti.

MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE TEK TİP KIYAFET

Osmaniye Belediyesi tarafından asri mezarlıkta yürütülen çalışmalar devam ediyor.

DEFALARCA TEHDİT EDİLDİK

Osmeniye Yerel Basın mensuplarının yaşadıkları olayları anlatan "Dokuz Sütun Bir Osmaniye" isimli belgesel filmin konuğu Gazeteci Hasan Kılıç oldu.

OSMANİYE BELEDİYESİ 2017 BÜTÇESİ 265 MİLYON TL

Osmaniye Belediye Meclisinin 2016 yılı 18. birleşiminde MHP li üyelerin Evet, AK Partili üyelerin hayır oyları ile 2017 yılı bütçesi 265.443.630 TL olarak kabul edildi.

PARK 328 ESNAFI DOLARA YENİK DÜŞTÜ

Kiralarını dolar olarak ödeyen Park 328 esnafı kepenk kapama noktasına geldi.

BİR GÜLÜŞÜNÜZ YETER

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Osmaniye Temsilciği ve Lösemi hastası çocuklar Osmaniye Kent Müzesinde Belediye Başkanı Kadir Kara ile bir araya geldiler.

MUHTAR BİLGİ SİSTEMİ PROJESİ HAYATA GEÇTİ

Osmaniye Belediyesi tarafından mahalle muhtarlarının belediyeye erişiminin yirmi dört saat online olarak sağlanabilmesi amacıyla kurulan “ Muhtar Bilgi Sistemi” Projesi düzenlenen program ile hayata geçirildi.

DOÇ.DR. RUHİ ERSOY MHP’Yİ TEMSİLEN ALMANYA’DA

MHP MYK Üyesi Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan Mülteci Hakları Alt Komisyonu üyeleriyle Almanya’nın “Mülteciler/Sığınmacılar” politikalarını incelemek üzere Berlin’e gitti.

YALINKILIÇ 'ZOR MESLEKTİR GAZETECİLİK'

"Dokuz Sütun, Bir Osmaniye" isimli belgesel filmin son konuğu gazateci Abdullah Yalınkılıç oldu.

MİLLETVEKLİ MÜCAHİT DURMUŞOĞLU, BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Adana'nın Aladağ İlçesinde yaşanan ve 11 öğrenci ile bir çalışanın hayatını kaybettiği olayla ilgili olarak TBMM'de söz alan Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu başsağlığı diledi.

Yeni Bülbül Cami hayırseverlerin desteğini bekliyor

Osmaniye’nin Mimar Sinan Mahallesi’nde Ekim 2012 yılında yapımına başlanan Yeni Bülbül Cami, yapımının tamamlanması için hayırseverlerden yardım bekliyor.

KENT MÜZESİ 5. ATRAX 2016 FUARINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi, Tureks Uluslararası fuarcılık 1-3 Aralık 2016 Tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde ATRAX 2016, 5. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve hizmetleri Fuarında ödüle layık görüldü.

DÖVİZİ BOZDUR, BEDAVA MUAYENE OL !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Dolarlarınızı bozdurun, altına ve Türk Lirası'na çevirin' çağrısına kurumların da desteği sürüyor.2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com