Menu

Haber

(164) Sonuç Bulundu.

DURMUŞOĞLU MÜEZZİNOĞLU İLE OSMANİYE’Yİ KONUŞTU

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile bir araya geldi.

BAŞKA 'ALADAĞ' OLMASIN !

Aladağ'da meydana gelen yangın sonrası eğitim kurumları tedbirlerini artırarak yangın tatbikatlarına ağırlık vermeye başladılar.

GÜZEL SANATLAR LİSESİNE ÖZEL KONUK

Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi ünlü piyanistlerden Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı öğretim görevlilerinden Hakan Ekmen'i konuk etti.

GÜZEL SANATLARIN, GÜZEL İNSANLARI

Bir tane güzel sanatlar lisemiz varken ve oradan çıkması muhtemel bir yetenek Osmaniye'nin dünya da gururu olabilecekken, maalesef sanata olan bakış açısından mı, imam hatip e olan ihtiyaçtan mı bilinmez dar alanda, dar odalarda sanatçı olmaya çalışan çcuklara yine sırtımızı döndük.

MHP’Lİ ERSOY: ÜLKÜCÜLER, ZİNDANLARI TAŞ MEDRESEYE ÇEVİRMİŞ BİR KÜLTÜRÜN ÇOCUKLARIDIR!

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel kurulunda cezaevlerindeki hasta mahkumlar ile ilgili olarak MHP grubu adına konuştu.

Milletimizin Başısağolsun

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, İstanbul Ortaköy'de gerçekleştirilen hain terör saldırısını kınadı.

ÇEKİ YAZILAN ESNAFA MÜJDE

Başbakan Binali Yıldırım, çeki ve senedi yazılan esnafa getirilmesi planlanan afla ilgili konuşarak "Bu hafta Meclis'te görüşülecek ve yürürlüğe girecek." dedi.

MHP’Lİ ERSOY; YEREL BASIN DESTEKLENMELİ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda Basın Çalışanları hakkında MHP Grubu adına konuştu.

OSMANİYELİLER, İSTANBUL'DA BULUŞTU

İstanbul'da yaşayan Osmaniyeliler Beylerbeyi Hacı Sabancı Polisevi'nde düzenlenen yemekle bir araya geldiler.

VALİ KEREM AL, ÇONA KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Vali Kerem Al, merkeze bağlı Çona Köyünü ziyaret etti. Köye yapılması planlanan gölet yerinde incelemelerde bulunan Vali Al, köy sakinlerinin de sorunlarını dinledi.

YENİ İMAR PLANI ASKIDA

Osmaniye’nin yeni imar planı tamamlanarak askıya çıktı.

Osmaniye CHP'den Varlık Fonu'na Sert Eleştiri

CHP Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, hükümetin son uygulamaya koyduğu varlık fonunu eleştirdi

GAZETECİLER BARIŞ DİLİNİ KONUŞTULAR

Ankara Gazeteciler Cemiyeti, Kanada Büyükelçiliği katkısı TİMEF'in işbirliği, Sivil Düşün desteğiyle Demir Leblebi Kadın Derneği'nin “Barışa Ses Ver” projesi adı altında Osmaniye, Ordu, Hatay ve Gaziantep ilinden 45 yerel gazeteci medyada şiddet dili/barış dilini konuştu.

ÖĞRENCİLERE MEDYA DİLİ ANLATILDI

Osmaniye Vatan Mahallesinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Şht.P. Er Mevlüt Aydoğan Ortaokulu 7.sınıf öğrencilerine gazeteci Mustafa Düzenli konuk oldu.

EKONOMİYE KATKI SAĞLIYORLAR

Osmaniye'nin Hasanbeyli İlçesine bağlı Yanıkkışla köyünde kursiyer kadınlar el tezgahında dokudukları kilimleri satarak ev ekonomisine katkı sağlıyorlar.

AHMET YILMAZ'IN İLK ŞİİR KİTABI BEĞENİ TOPLADI

Gazeteci Ahmet Yılmaz, yeni çıkarttığı Gönül Sürgünü isimli şiir kitabının tanıtımını yaptı.

OSMANİYE'DE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile başlayan Milli İstihdam Seferberliği'ne Osmaniye'de sessiz kalmadı.

SEFERBERLİK

Bugün Osmaniye'de Milli İstihdam Seferberliği toplantısı yapıldı. Basın olarak yerimizi aldık. Osmanhiye'de faaliyet gösteren ne kadar büyük fabrika ya da işletme var ise onlarda orada yerlerini almışlardı. Konuşmalar yapıldı. Birlik beraberlik mesajları verildi. Vaatler söylendi. Herkes mutlu mesut..!

Yaşar Kemal, doğa yürüyüşüyle anıldı

Yaşar Kemal, doğa yürüyüşüyle anıldı

TOPLUMSAL ALGIMIZDA; SUÇLU GENÇLİK

Ön yargısız, güvenilir, inanılır, sevgi dolu, geniş yürekli bir gençlik. Dalgalara kapılmayan, süslü ve yanılsatıcı olandan uzak bir gençlik. Çileli bir yolculuğun maneviliğinde azimle sabırla yürüyen bir gençlik.

OSMANİYE OTOGARINDA ATM CİHAZI YOK!

Osmaniye Şehirlerarası otobüs terminalinde bankaların ATM (Otomatik Para Çekme) cihazlarının olmaması yolcular arasında tepkiyle karşılanıyor.

METE YARAR'DAN MUHTEŞEM KONFERANS

Emekli Özel Kuvvetler Subayı ve Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde “15 Temmuz Süreci ve Darbenin Kayıp Saatleri” konulu bir konferans verdi.

TABİPLER ODASI’NDAN VALİ AL’A PLAKET

Osmaniye Tabipler Odası Başkanı Dr. Asu Kaya Gedik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Mehmet Temel, Dr. Mustafa Coşkun ve Dr. Arkun Aytutuldu Vali Kerem Al’ı makamında ziyaret etti.

MUHTARIN 155 İSYANI

Osmaniye Esenevler Mahalle Muhtarı Tarık Sesli Osmaniye Emniyet Müdürlüğü'ne Sosyal medya hesabından çağrı yaptı; "Görevinizi Yapın"

YER DEĞİŞTİ, HİZMETE DEVAM

Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi’nin tadilatta olması dolayısıyla çalışmalarına ara veren tahsilat bürosu Atatürk Caddesi, Eski Sümerbank yerinde hizmete girdi.

BU YOL NEREYE GİDER?

Şehirlerarası Otoban yolunun Toprakkale ücretli çıkışından yer alan yön tabelalarındaki çarpıklık, sürücüleri zor durumda bırakıyor.

Türkiye'nin En İyi Radyo Haber Programı Ödülü Osmaniye’ye

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM), yerel medyanın gelişimine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği, bu yıl 15 Temmuz’un gazeteci şehidi Mustafa Cambaz anısına düzenlenen “30’ncu Yerel Medya Özendirme Yarışması”nın sonuçları açıklandı.

ÇUHADER'DEN KONSER DAVETİ

Çukurova Halk Kültürünü Araştırma ve Yaşatma Derneği düzenlediği toplantı ile dernek çalışmaları hakkında basını bilgilendirdi.

OSMANİYE TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI'NA SÜPRİZ ADAY

Ekonomi düzleminde ülke ve dünya konjonktüründe yavaş yavaş yer bulmaya çalışan şehrimizin en önemli kurumlarından birisi olan Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için yavaş yavaş adaylar belirlenmeye başlıyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü 2.500 Polis Memuru Adayı Alımı Yapacak

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Polis Meslek Yüksekokullarına 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi için 2.250 erkek, 250 kadın olmak üzere toplam 2.500 öğrenci alımı yapılacak.



2014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com