Menu

Politika

Türkiye ve Osmaniye'de politik gelişmelerin yer aldığı bölüm haberleri Yeni Adımlar da takip edebilirsiniz


YER FISTIĞI DESTEKLEME KAPSAMINA ALINMALI

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda görüşülmekte olan Serbest Bölgeler Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı üzerine söz aldı.

13 Şubat 2017

Osmaniye CHP'den Varlık Fonu'na Sert Eleştiri

CHP Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, hükümetin son uygulamaya koyduğu varlık fonunu eleştirdi

09 Şubat 2017

DURMUŞOĞLU İÇİŞLERİ BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldi.

26 Ocak 2017

ERSOY 'BAHÇELİ’NİN MEMLEKETİNE GEREKEN YAPILIR'

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, “Osmaniye milletvekillerine düşen görev memleketin ihtiyaçlarını belirleyip talep etmektir, gerisi 'Devlet beyin memleketi gereken yapılsın' talimatıyla yerine muhakkak getirilir” dedi.

23 Ocak 2017

ADD'DEN AÇIKLAMA 'BAŞKANLIĞA HAYIR'

Atatürkçü düşünce derneği Osmaniye şubesi bir basın bildirisi yayınlayarak Cumhurbaşkanlığı sistemine karşı olduklarını belirtti.

18 Ocak 2017

MHP’Lİ ERSOY; YEREL BASIN DESTEKLENMELİ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda Basın Çalışanları hakkında MHP Grubu adına konuştu.

11 Ocak 2017

MHP’Lİ ERSOY: TÜRK BEKLENENDİR, MAZLUMLARIN SIĞINAĞIDIR!

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, Türk Askeri’nin Afganistan’da bulunma süresini uzatan tezkere üzerine MHP grubu adına konuştu.

06 Ocak 2017

MHP’Lİ ERSOY: İNSANIMIZIN MADDİ MANEVİ İSTİSMAR EDİLMESİNE DEVLET İZİN VERMEMELİ!

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in yanıtlaması istemiyle televizyon ve internet sitelerinde pazarlanan ürünler ile ilgili yazılı soru önergesi verdi ve açıklamada bulundu.

03 Ocak 2017

MHP’Lİ ERSOY: ÜLKÜCÜLER, ZİNDANLARI TAŞ MEDRESEYE ÇEVİRMİŞ BİR KÜLTÜRÜN ÇOCUKLARIDIR!

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel kurulunda cezaevlerindeki hasta mahkumlar ile ilgili olarak MHP grubu adına konuştu.

26 Aralık 2016

DURMUŞOĞLU SAVRUN BARAJI MÜJDESİNİ VERDİ

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Savrun Barajı Projesinin 19 Ocak 2017’de ihaleye çıkacağını açıkladı.

15 Aralık 2016

MHP’Lİ ERSOY 'FETÖ’NÜN SİYASAL AYAĞI ORTAYA ÇIKARTILMALI'

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda 2017 Yılı Bütçe Görüşmeleri kapsamında MHP Grubu adına konuştu.

08 Aralık 2016

DURMUŞOĞLU MÜEZZİNOĞLU İLE OSMANİYE’Yİ KONUŞTU

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile bir araya geldi.

07 Aralık 2016

ERSOY 'MİLLİ ŞUUR ŞART'

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname üzerine konuştu.

30 Kasım 2016

DOÇ.DR. RUHİ ERSOY MHP’Yİ TEMSİLEN ALMANYA’DA

MHP MYK Üyesi Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan Mülteci Hakları Alt Komisyonu üyeleriyle Almanya’nın “Mülteciler/Sığınmacılar” politikalarını incelemek üzere Berlin’e gitti.

29 Kasım 2016

MHP’Lİ ERSOY: ÖĞRETMENLER İCRAAT İSTİYOR!

MHP MYK Üyesi Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel Kurulunda Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname üzerine konuştu.

26 Kasım 2016

CHP OSMANİYE'DEN SERT TEPKİ !

Osmaniye CHP Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç Yayınladığı basın bildirisi ile kamoyunda "istismar yasası" olarak bilinen Ak Parti'nin teklifine sert tepki gösterdi.

19 Kasım 2016

EĞİTİM-İŞ SENDİKASI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası 12-13 Kasım 2016 Tarihlerin de Ankara'da 81 il başkanı ile 4.Dönem 5.Başkanlar kurulunu gerçekleştirdi.

15 Kasım 2016

Milletvekili Durmuşoğlu TÜMSİAD’ı Ziyaret Etti

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Osmaniye Şubesini (TÜMSİAD) ziyaret etti.

14 Kasım 2016

CUMHURİYET MEYDANINDAN, CUMHURİYETE DESTEK

Cumhuriyet Gazetesi'ne yönelik operasyonlar Osmaniye'de protesto edildi.

01 Kasım 2016

YILDIRIM KAYA'DAN HÜKÜMETE SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya beraberinde CHP Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, Merkez İlçe Başkanı Zafer Palavan ve yöneticilerle Sivil toplum örgütleri ve CHP Osmaniye İl Teşklatını ziyaret etti.

28 Ekim 20162014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com