Menu

Politika

Türkiye ve Osmaniye'de politik gelişmelerin yer aldığı bölüm haberleri Yeni Adımlar da takip edebilirsiniz


AK PARTİ'DEN TERÖRE LANET

Adalet ve Kalkınma Partisi Osmaniye İl Başkanı Av. Hamza Tor, Ankara’da meydana gelen terör eylemini yayımladığı mesaj ile lanetledi.

14 Mart 2016

ÜÇ GÜN DELİKANLI OLUN

BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, iktidara dokunulmazlıkların kaldırılması meselesi noktasında seslenerek, "Üç gün delikanlı olun, söylediğiniz sözün arkasında durun. Kaldırın dokunulmazlıklarını teslim edin, savcılar hakimler neyi gerektiriyorsa onu yapsın." dedi.

12 Mart 2016

SURİYELİLER TÜRK VATANDAŞI MI OLUYOR?

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY, TBMM Genel Kurulunda parti grubu adına yaptığı konuşmada bireysel hak ve hürriyetler ile Suriyeli mülteciler konusuna değindi.

11 Mart 2016

FISTIK İŞÇİLERİNE ZİYARET

8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanlığı Başpınar Fıstıkçılıkta çalışan kadın işçilere bir ziyaret gerçekleştirdiler.

09 Mart 2016

RUHİ ERSOY’DAN MİLLİYETÇİLİK DERSİ!

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY, HDP’li Sırrı Süreyya’ya 2 dakikalık Milliyetçilik dersi verdi!

03 Mart 2016

CUMHURBAŞKANINI İZLEDİLER

Ensar Vakfı'nın 37. Genel Kurulu'nda İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı dinlemeye Osmaniye'den de bir ekip gitti.

01 Mart 2016

ERSOY, RTÜK'E YÜKLENDİ

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY, TBMM Genel Kurulunda Bütçe Görüşmeleri kapsamında RTÜK ve İnsan Hakları Kurumu üzerine konuştu.

29 Şubat 2016

ANALARIN GÖZYAŞLARI AL BAYRAĞI ISLATIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye İl Başkanı Fahri Kuyulu sosyal medya hesabı üzerinden eleştirilerini sürdürdü.

23 Şubat 2016

Erbakan'ı Anma ve Anlama

Osmaniye Erbakan Vakfı İl başkanlığının organize ettiği " Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı Anma ve Anlama" konulu program Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan ve Erbakan Vakıf İlim meclisi üyesi Mehmet Bozgeyik'in katılımıyla gerçekleşti.

20 Şubat 2016

TERÖR ÖNLENEBİLİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü son dönemde yoğunlaşan terör olayları ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

20 Şubat 2016

ERSOY SERT KONUŞTU

MHP MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi ERSOY, AKP Hükümetini terörle mücadele politikası üzerinden eleştirerek Dostoyevski’nin “Suç ve Ceza”sındaki Raskolnikov karakterine benzetti.

19 Şubat 2016

AK PARTİ'DEN KINAMA

AK Parti Osmaniye İl Başkanı Avukat Hamza TOR Ankara ve Diyarbakır da meydana gelen terör saldırılarını şiddetle kınayarak birlik mesajları verdi.

18 Şubat 2016

BAKAN EROĞLU OSMANİYE'YE GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun 20 Şubat 2016 tarihinde Osmaniye’de olacağı bildirildi.

17 Şubat 2016

ERSOY BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr. Ruhi Ersoy Osmaniye'de görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

13 Şubat 2016

ERSOY, HÜKÜMETE YÜKLENDİ

MHP Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi ERSOY: “İlim, hikmet olup raflarda sınırlı kalıyor. Uygulanan siyasi program ve hükümet politikası köşe dönmece ve müteahhitleşmeyi teşvik ediyor.”

12 Şubat 2016

Ünlü: Kamu görevlileri açıkça siyaset yaparak kuralları çiğnedi

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, Ak Parti Osmaniye İ

11 Şubat 2016

OSMANİYE'DEN KILIÇDAROĞLU'NA SERT TEPKİ

Ak Parti Osmaniye İl Başkanı Av. Hamza Tor başta olmak üzere il teşkilatından onlarca kişi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında “Cumhurbaşkanı`na hakaret” gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

11 Şubat 2016

OSMANİYE CHP İL TEŞKİLATINDA BOMBA AÇIKLAMA

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Meclis Üyesi Ali Öztunç CHP İl Yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu.

08 Şubat 2016

AK PARTİ’NİN 14. SİVİL TOPLUM BULUŞMALARI OSMANİYE’DE YAPILDI

14.sü Osmaniye’de düzenlenen ve Osmaniye Bizim Ev tesislerinde gerçekleşen “Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşmaları” toplantısına Osmaniye’den yüze yakın Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcisi katıldı.

01 Şubat 20162014 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim


Alibeyli Mahallesi Güntürkün İş Merkezi K:4 D:407 Osmaniye

mustafaduzenli@gmail.com